KONST / Litografier / Färglitografi 12848191
nr 1284 8191
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad. Ej numrerad. Bladets mått: 72x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:27:17
28/10 18:22:17
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström